Blog > Komentarze do wpisu

Zakupy Coricamo & Hobbystudio :)

Kilka dni temu dotarła długo oczekiwana przeze mnie paczka...

\

Kartonik co prawda nie powala rozmiarem, ale za to w środku znalazło się dużo przeróżnych przydasiów, m.in. koraliki preciosa:

Następnie rozpuszczalna kanwa, o której już dawno myślałam, ale nie miałam jeszcze okazji na niej pracować:) do tego zakładka, która posłuży jako przerywniczek oraz mata do koralików.

Skoro już stwierdziłam, że czas zrobić coś z koralików to nie mogło się obyć bez specjalnych igieł, nici i obcinaczek:)

do kompletu dołączyły wstążeczki, które z pewnością przydadzą się do świątecznych drobiazgów

Do zestawu Kanzashi flower maker w mniejszym i większym wydaniu ( najwyższy czas nauczyć się czegoś nowego:P) oraz dwa mazaczki. Jeden z nich znika pod wpływem wody, natomiast drugi pod wpływem światła po upływie dwóch tygodni:)

I na koniec dwie tasiemki ozdobne, które posłużą się do wykończenia świątecznych bombek:)

I to by było na tyle jeśli chodzi o Coricamo:) a tak się prezentuje całość:

Jeśli chodzi o Hobbystudio zamówiłam tylko dwie rzeczy: brakujący wieszaczek do Kalendarza adwentowego oraz watę poliestrową bo już skończyły mi się wszelkie zapasy "wypychaczy" :)

Trochę mnie poniosło na zakupach, ale jak każdemu wiadomo wszystko się w swoim czasie przyda, zatem prezent mikołajkowy mam z głowy i jestem baaardzo zadowolona:) teraz tylko trochę wolnego czasu i można odpalać wenę twórczą:) Pozdrawiam

czwartek, 26 listopada 2015, marzena15061

Polecane wpisy

Komentarze
2015/11/26 23:03:25
No muszę powiedzieć że moja córcia by oszalała z radości gdyby dostała taką paczuszkę.... Jednak muszę poczekać jeszcze na tego typu prezenty dla niej, bo wciąż mimo prawie 9 lat mnóstwo rzeczy marnuje. Masz fajne pomysły, więc będę podglądać:-)
-
2015/11/28 21:37:14
Zakupy fantastyczne :) Zazdroszczę. Zainteresowała mnie ta wata! Dobrze wiedzieć, że mają coś takiego w Hobby Studio. Szukałam czegoś takiego.